התקשרו: 03-6382122

דף הבית > מיסים > מיסוי מוניציפלי

עורך דין מיסוי מונציפלי

מיסוי מונציפלי הוא למעשה מכלול של מיסי ארנונה, היטלים ואגרות, כלומר מס אותו גובה העירייה והרשויות המקומיות. תשלומי מס מונציפליים הם בגדר חובה והכרח, אנו מחוייבים להעביר תשלומי מס אלה על מנת להבטיח שהעיריה וכל שירותי העיר שלנו ימשיכו לתפקד כסידרם, ואין ברירה מלשלם אותם, אלא שמערכות מוניצפליות הן במקרים רבים כל כך מסועפות ובירוקרטיות שההתנהלות מולן הופכת לבלתי אפשרית כמעט. במקרים כאלה- הנחיות ותקנות מונציפליות הופכות להיות  כורח שלא ניתן לערער עליו, גם אם אין בהם שום צדק.

יתרה מכך, במקרים רבים נעשות טעויות של המערכת, דבר שקורה שוב ושוב, ואנשים מוצאים עצמם נאלצים לעמוד בתשלומים גבוהים ומופרכים, ללא שום יכולת לעשות דבר בנידון.
עורך דין מיסוי מונציפלי הוא שומר הראש שלך מול העירייה ועבודתו יכולה לחסוך המון.

להבדיל מסוגיות כמו מע"מ, החזרי מס וסעיפים נוספים במערכת המיסוי בהם רוב עבודתו של עורך דין המתמחה במיסים רלוונטית בעיקר לחברות, עורך דין מיסוי מוניצפלי הוא בהחלט מקור עזר משמעותי גם לאדם הפרטי.

עורך דין מיסוי מונציפלי עוסק במתן ייעוץ ותכנון מס, ייצוג והתנהלות מול הרשויות המקומיות, מול בתי המשפט והגופים המוציאים לפועל. עורך דין מיסוי מונציפלי מספק חוות דעת בסוגיות שונות ומלווה את הלקוח שלו לכל אורך התהליך.

תפקידו של עורך דין מיסוי הוא לדאוג, בראש ובראשונה לאינטרס של הלקוח במטרה לייעל הוצאות ולמזער עלויות מול הרשויות השונות, מטרתו לחסוך ללקוח שלו את הטירחה שבהתנהלות מול הרשויות והבירוקרטיה.

משרדינו מתמחה במיסוי, נדל"ן ומשפט מסחרי. אנו מספקים ליווי מקצועי, ייעוץ ותהליכי ייעול כבר למעלה מעשרים וחמש שנים, פז"מ שאפשר לנו להכיר את המערכת לכל אורכה ורוחבה, את תהליכי העבודה ואת הפקידים השונים.
הוותק והנסיון שלנו מאפשר לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולחסוך ללקוחותינו כסף רב.

יצירת קשר

בכל שאלה מלאו תיבה זו ואנו נחזור אליכם בהקדם

03-6382122

זאב גיא ושות' - משרד עורכי דין (יועצי מס) מיסים .ביטוח לאומי, קצין תגמולים, אבדן כושר עבודה.דיני עבודה, עובדים זרים. הגנת הסביבה ירושה עזבונות וצוואות.

מיוצר באניבייס בניית אתרים | אלקטרו קידום אתרים