התקשרו: 03-6382122

דף הבית > מיסים > מיסוי מקרקעין

עורך דין מיסוי מקרקעין

במיוחד היום, בתקופה שבה הכלכלה הישראלית אמנם לא חווה משבר כמו חברתינו האמריקאית, אך ללא ספק עוברת בית ספר- התנהלות נבונה ומקצועית בתחום המקרקעין ועסקאות הנדלן צריך להעשות במשנה זהירות ומקצעויות.

עסקאות נדל"ן הן בדרך כלל עסקאות רבות היקף גם מבחינת עלויות וגם מבחינת עבודה עליהם כאשר תפקידו של עורך דין מיסוי מקרקעין הוא ללוות את הלקוח ולדאוג לאינטרסים שלו.

ההוצאות בעסקאות נדל"ן הינן גבוהות במיוחד ובהתאם לכך גם שיעור המיסים השונים הצפויים לאדם המבצע עסקת נדלן יהיו בגובה לא מבוטל.

הרפורמות החדשות מגנות רק על אנשים שרוכשים דירה ראשונה, והיא תהיה הראשונה והיחידה ברשותם, בעדיפות לאיזורי פריפריה. למעט המקרה הספציפי הזה מיסי הרכישה, מס שבח וכל יתר המיסים שמאפיינים עסקאות נדל"ן הם רבים.

עורך דין מיסוי מקרקעין יוכל למקסם את מלוא הפוטנציאל מכל עסקה שתעשו, בין אם מדובר על רכישת דירה ראשונה למגורים ובין אם מדובר על רכישת נכס להשקעה, יזמות עם קבוצת רכישה או כל עסקה אחרת- היוועצות עם עורך דין מיסוי מקרקעין מראש, עוד לפני שכנסים בכלל לעסקה, ולאורך כל התהליך תוכל לחסוך לכם עלויות רבות.

משרדינו מתמחה בתחומי המיסוי והמקרקעין ואנו מטפלים בלקוחותינו, תוך שמירה מלאה על האיטרסים שלהם וייעול משמעותי של העלויות כבר למעלה מ 25 שנים.

עבודתינו מבטיחה מידה גבוהה מאוד של מקצועיות, קשרים והיכרות מעמיקה עם המערכות הפיננסיות במדינה- דבר שעומד לזכותו של הלקוח בסופו של יום.

 

זאב גיא ושות' - משרד עורכי דין (יועצי מס) מיסים .ביטוח לאומי, קצין תגמולים, אבדן כושר עבודה.דיני עבודה, עובדים זרים. הגנת הסביבה ירושה עזבונות וצוואות.

מיוצר באניבייס בניית אתרים | אלקטרו קידום אתרים