התקשרו: 03-6382122

דף הבית > מיסים > מעמ

עורך דין מעמ

מע"מ הוא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום של כל אחד ואחד מאיתנו. כולנו משלמים אותו, במישרין או בעקיפין אבל לא כולנו מודעים לכך. במקרה שבו מדובר בצרכן פרטי בודד המע"מ יהיה מגולם בדרך כלל במחיר הסופי אותו יתבקש לשלם וזו עובדה מוגמרת שאין הרבה מה לעשות איתה. 

במיוחד כאשר מדובר על צריכה בחיי היום יום המוכר או המשווק לא בהכרח יטרח לעדכן שהוא משקלל את המע"מ בתוך העולות הנדרשת. במקרים בהם מדובר בעסקנים או חברות- מע"מ כבר הופך להיות חלק הרבה יותר מורגש ואינטגראלי. שישה עשר אחוזים מכל עסקה הוא סכום לא מבוטל, ואם יש אפשרות לייעל, ולו במעט את ההוצאה הזו, לא כל שכן כאשר מדובר על מקרים בהם הגבולות מטושטשים או שישנו קייס עם הסתעפויות שונות שתוכלנה למנוע או לצמצם את העלויות העומדות בפניכם- כדאי להתאמץ ולוודא שהתשלום יעמוד על המינימום הנדרש.

עורך דין מע"מ הינו עורך דין אשר מטרתו ללוות את הלקוח בכל ההתנהלות העסקית שלו. כאשר מדובר על חברות המע"מ מקבל חשיבות שונה- מתוקף הסכומים העצומים אליהם הוא מגיע.

תרחישי מע"מ שונים

ככלל, כאשר העבודה הסדירה נעשית בצורה מאורגנת ובזמן, כשאין הפתעות או מצבים חריגים שונים תשלומי מע"מ הם חלק סדיר בחיי בית העסק. פעם בחודש מגיעים אל סניף בית הדואר או הבנק ומבצעים את התשלום. בפועל החיים נוטים להסתבך וישנם תרחישים שונים שעלולים להפר את גרת היום הרגילה.

סוגיות כמו חובות אבודים, היבטי מע"מ בשירותי יבוא ויצוא, הרמות מסך, סוגיות חריגות שונות ועוד. במקרים כאלה ההוצאה עלולה להיות גבוהה במיוחד, ישנם מקרים בהם רשויות המס קונסות חייבים ואף מפעילות אמצעים מאיימים עוד יותר.

עורך דין מע"מ יוודא שהאינטרסים של הלקוחות שלו מטופלים, שההוצאות הן מינימאליות עד כמה שניתן ושחומרת הדין תמיד תהיה כמה שיותר מזערית.
לא ניתן להמנע מתלומי מיסים ישירים ועקיפים, אך במערכות בירוקרטיות תמיד יש מקום להתייעלות וצמצום עלויות.

תקצירי פסקי דין בתחום:

קטגורית מיסים:

יצירת קשר

בכל שאלה מלאו תיבה זו ואנו נחזור אליכם בהקדם

03-6382122

זאב גיא ושות' - משרד עורכי דין (יועצי מס) מיסים .ביטוח לאומי, קצין תגמולים, אבדן כושר עבודה.דיני עבודה, עובדים זרים. הגנת הסביבה ירושה עזבונות וצוואות.

מיוצר באניבייס בניית אתרים | אלקטרו קידום אתרים